GUNEX

GUNEX – SUPER ochrona przed rdzą

GUNEX to olej idealny do konserwacji broni używanej lub przechowywanej w ekstremalnie ciężkich warunkach pogodowych, w temperaturach od -50◦C do 100◦C.

GUNEX nie łączy się z wodą, dlatego też idealnie chroni części metalowe przez rdzą. Ma bardzo dobre właściwości czyszczące, usuwa resztki prochu i tombaku a także starych zapieczonych olei. Dodatkową jego zaletą jest to, że nadaje poślizg mechanizmom trącym, nie zapieka się i nie klei.

GUNEX nie zawiera silikonu, żadnych związków zasadowych oraz FCKW.

GUNEX  to olej wypierający wodę o różnorodnym zastosowaniu

Samochody: do skrzypiących zawiasów i zamków; zapieczonych śrub; uniemożliwia zamarzanie zamków samochodowych; chroni przed rdzą.

Baterie: usuwa wilgoć z baterii chroniąc je przed rdzą i wylaniem; uniemożliwia wywołanie zwarcia.

Przemysł i rzemiosło: do pielęgnacji i ochrony maszyn i urządzeń, form wtryskowych, urządzeń pomiarowych. Idealny do pielęgnacji elementów gotowych i półfabrykatów ze stali i żelaza przechowywanych w pomieszczeniach zamkniętych lub na powietrzu.

Rolnictwo: pielęgnuje, konserwuje chroni przed rdzą i przedłuża żywotność wszystkich ruchomych elementów maszyn i urządzeń rolniczych.

Gospodarstwo domowe i ogród: pielęgnuje, konserwuje i chroni przed rdzą wszystkie rzeczy w domu, które mogą skrzypieć lub rdzewieć, np. zawiasy, zamki, rolety, rowery, kosiarki.

Wędkarstwo: do pielęgnacji kołowrotków i teleskopowych elementów wędek.

GUNEX występuje w płynie i w aerozolu w następujących opakowaniach:

Art.-Nr. Opakowanie
22000 Płyn 50 ml
22050 Płyn 500 ml
22100 Płyn 5  litrów
22150 Spray 50 ml
22200 Spray 200 ml
22250 Spray 400 ml